• Telefon
    +90 312 431 51 60

  • E-posta
    info@alponinsaat.com.tr

     Şirketimiz,  Alper TÜRKMEN ve Onur TÜRKMEN tarafından, ‘daha kaliteli iş, daha doğru ve emniyetli hizmet’ prensipleri esas alınarak kurulmuştur. Firmamız genç ve dinamik yapısında hizmet veren şirket kurucu ve çalışanları; istasyon ekipmanları ve mühendisliği konularında teorik ve uygulamalı yaklaşık 10 yıllık saha deneyimine sahiptir. Şirketimiz, özellikle akaryakıt sektöründe önemli hizmetler vermiş;   OPET, GO, BP, POAŞ, SHELL, TOTAL, TP ve diğer ana dağıtım firmalarının tüm alt yapı, üst yapı, akaryakıt tesisatı ve LPG tesisat işlerini yapmaktadır.

    ALPON İNŞAAT'IN temelleri 2010 yılında Alpon İNŞAAT'IN kurucuları  tarafından atıldı. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen firmamız, Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı.

    ALPON; İnşaat-taahhüt, enerji, madencilik ve turizm-hizmet işkollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. ALPON İNŞAAT bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

    İnşaat-taahhüt işkolunda faaliyet gösteren ALPON İNŞAAT 10 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketin iş portföyünde; ulaştırma ve altyapı projeleri başta olmak üzere, enerji projeleri ile bina, konut ve endüstriyel tesis projeleri yer almaktadır.