• Telefon
    +90 312 431 51 60

  • E-posta
    info@alponinsaat.com.tr

Misyonumuz:

    10 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir şirket olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

   Şirketimizin kapasitesi doğrultusunda faaliyette bulunduğumuz sektörlerde öncü kalarak, doğru, hızlı, yerinde çözümler üretmek, sürekli iyileşmek ve gelişmektedir. Bireye ve topluma saygılı, çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişiler yararınca onlara katkıda bulunarak dünya standartları üzerinde çalışma anlayışıyla Türkiye merkezli uluslararası inşaat şirketi olmayı hedeflemekteyiz. Sektörde öncü kalarak, doğru, hızlı, yerinde çözümler üretmek, sürekli iyileşmek ve gelişmektir.

   Sürekli eğitimle gelişip , gelişen dünyayı yakından takip ederek hizmet kalitesini artırmak; sağlık, emniyet, çevre,güvenlik ve müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı, güvenli ve ekonomik projeler gerçekleştirmektir.
 

VİZYONUMUZ:

   İnşaat ve Akaryakıt sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

  ALPON olarak  "Kaliteyi Artırmak Süreklilik", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. Bu ilke ve değerlere bağlı kalarak;  teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız, bir defada doğru olarak yapacak ve bir dünya markası olacaktır.

  Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.